Reklam
Reklam
Reklam

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin: Masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz’un terör operasyonu kapsamında gözaltına alınması ile ilgili açıklama yapan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, masumiyet karinesinin esas olduğunu ve süreci yakından takip edeceğini söyledi.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin: Masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim
26 Kasım 2020 - 19:25

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında harekete geçen İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 19 kişi gözaltına alındı. Düzenlenen operasyonlar kapsamında Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da gözaltına alındığı belirtildi.

Cihan Yavuz’un gözaltına alınması ile ilgili açıklama yapan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, masumiyet karinesinin esas olduğunu ve sürecin yakından takip edeceğini söyledi.

Keskin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Dün akşam saatlerinde gözaltına alınan Sayın Cihan Yavuz; belediyemizle ilgili üzerinde bulunan görev ve sorumlulukları eşit hizmet anlayışıyla sürdüren başkan yardımcımızdır.

Toplumcu belediyecilik çizgisinden sapmadan, önemli işlere imza atan, Şişli Belediyesi yönetimi ve çalışanları, çalışmalarını bu yönde sürdürmeye devam etmektedir.

Bilinmelidir ki; masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim. Eşit hizmet-temiz siyaset ve toplumcu belediyecilik anlayışımız ve çizgimizden sapmadan ben ve tüm belediye çalışanlarım Şişlili komşularımıza hizmet götürmeye devam edeceğiz."

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum